Ana Sayfa  /  MAGAZİN  /  Nusret'e Amerikan Medyasından Ağır Eleştiri: Bu Canavarı Biz Yarattık
  • Facebook da Paylaş
Nusret'e Amerikan Medyasından Ağır Eleştiri: Bu Canavarı Biz Yarattık
  • 10-02-2018
  • 0 yorum
  • 217 okunma
ABD'nin New York kentinde bulunan Nusr-Et restoranına ağır eleştirilerde bulunan Time-Out New York dergisi, "Bu canavarı hep beraber yarattık" ifadelerini kullandı.

New York'ta açtığı şubeyle gündemden düşmeyen Nusr-et'e ABD medyasından bir ağır eleştiri daha geldi. Time-Out New York dergisi restorandaki fiyatları eleştirdi, Nusret Gökçe için "Enayiler sultanı" ifadesini kullandı

Time-Out New York dergisinden Clayton Guse, yazdığı yazıda Nusret Gökçe için ağır eleştirilerde bulundu. Nusret'in New York restoran dünyasını hak etmediğini belirten Clayton Guse, "Bu canavarı hep beraber yarattık" ifadelerini kullandı.

İşte yazıda yer alan ifadeler;

"Nusr-et'in New York restoranı, 19. yüzyılda New York'ta tam bir siyasi tezgah kuran Boss Tweed'den beri kentte yapılan en büyük sahtekarlık olabilir. Nusr-et'te servis edilen et hem fazla tuzlu hem de fazla pahalı. Menüyü internete koymamışlar. Müşteriler masaya oturana kadar ne kadar para harcayacaklarını bilmiyor. Nusret Instagram'da herkese bedava yaptığı şovu, burada şahsa özel bir sirke dönüştürüyor. Yemek kötü… Belki bazı New Yorklular bir Instagram paylaşımı için bu kadar para harcamaya değdiğini düşünebilir. Ama çoğu New Yorklu kendisini, o ay kiralarını ödeyecek parayı pencereden dışarı fırlatmış gibi hissedecektir… Nusr-et, New York restoran dünyasını hak etmiyor, ama biz onu hak ediyoruz. Bu canavarı hep beraber yarattık."

1.9 MİLYON KİŞİYE ERİŞTİ

Time-Out New York'un ağır eleştirilerle dolu bu yazısı, derginin sosyal medya hesapları üzerinden 2 bini aşkın kez paylaşıldı ve 1.9 milyon kişiye erişti.

Daha önce de New York Post gazetesi "Bu kadarcık ete bu kadar para fazla" diye yazmıştı. Newsweek dergisi ise eldiven kullanmadan et servis ettiği için Nusr-et'in New York şubesine soruşturma açıldığını duyurmuştu.

ELEŞTİRİLERE RAĞMEN BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Soruşturmanın ardından servis sırasında eldiven takmaya başlayan Nusret Gökçe, eleştirilere rağmen ABD'deki büyümesini sürdürüyor.

 
GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; Cafer DİBEKCİ
REKLAM EDİTÖRÜ & SPİKERİ; Gözde AYDAR
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com
www.07indirimkarti.com
 
 
 

 

Kaynak;DHA
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi