Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Muratpaşa bisikletçileri Samsun’da
  • Facebook da Paylaş
Muratpaşa bisikletçileri Samsun’da
  • 19-05-2018
  • 0 yorum
  • 332 okunma
Muratpaşa Belediyesi’nin destekleriyle 7 Mayıs’ta Antalya’dan pedala basan Cumartesi Tayfa bisiklet grubu, Samsun’a ulaştı ve 19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde Atatürk anıtına Belediye Başkanı Ümit Uysal adına çelenk sundu.

Muratpaşa Belediyesi çalışanları Aykut Şahin, Mehmet Ertuğrul, Onur Kuş, Ragıp Karalar ve Berk Uzun’dan oluşan Cumartesi Tayfa bisiklet grubunun Antalya’dan Samsun’a 7 Mayıs’ta başlayan 3. Geleneksel Cumhuriyet Değerleri Bisiklet Turu sona erdi.

Bisikletçiler, Antalya’dan Samsun’a 941 kilometre pedal basarken 19 Mayıs’ta ulaştıkları Samsun’da, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Atatürk anıtına Belediye Başkanı Ümit Uysal adına çelenk sundu.  

Bisikletçilerden Onur Kuş, ekip olarak 2016’da 18 Mart’ta Çanakkale’ye, 10 Kasım’da ise Ankara’ya bisiklet turu düzenlendiklerini belirterek, “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 99 yıl önce bağımsızlık ateşini yaktığı kentte olmak bizim için ayrı bir gurur. Diğer turları olduğu gibi bu turu da gerçekleştirmemizi sağlayan Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.  

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; CAFER DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; CAFER DİBEKCİ
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.coma
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com

www.07indirimkarti.com

 

 

 

 

 

Kaynak;Muratpaşa Belediyesi 

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi