Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Kemer Belediyesi’nden 14 Şubat hediyesi
  • Facebook da Paylaş
Kemer Belediyesi’nden 14 Şubat hediyesi
  • 14-02-2018
  • 0 yorum
  • 310 okunma
Kemer Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle binlerce vatandaşa çiçek dağıttı. Bu arada 7 çift bu özel günde Kemer Belediyesi nikah dairesinde dünya evine girdi. Bir çiftin nikahını Başkan Mustafa Gül kıydı.

Kemer Belediyesi 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle düzenlediği etkinlikte yolda ve parklarda yürüyen vatandaşlara, esnafa, turizmcilere ve resmi kurumlarda çalışanlara binlerce karanfil dağıttı. Etkinlik gün boyunca devam etti. Kemer Belediyesi kendi personelini de unutmadı. Tüm personeli karanfil dağıtıldı.

 

TURİSTLERE SÜRPRİZ

Bu anlamlı hediyeden çok mutlu olduklarını kaydeden Kemerliler, Kemer Belediyesi Başkanı Mustafa Gül’e ve ekibine teşekkür ettiler. Kemer’de bulunan turistlere de sevgililer günü çiçeği verildi.

 

“MUTLULUKLAR DİLERİM”

Tüm Kemer halkının 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Hemşerilerimize böyle küçük bir sürpriz yapmak istedik. Tüm sevenlere sevdikleriyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar dilerim” dedi.  

 

14 ŞUBAT NİKAHI

Bu arada Kemer’de 7 çift Sevgililer Günü’nde dünya evine girdi. Belediyede zabıta olarak görev yapan Yunus Bölük ile Zuhal Sarkım'ın  nikahını kıyan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, tüm çiftlere mutluluklar diledi.

 
 
GENEL YAYIN YÖNETMENİ; Cafer DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; ZEYNEP ÖZDEMİR
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com

www.07indirimkarti.com

 

 

Kaynak;KEMER BELEDİYESİ

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi