Ana Sayfa  /  KÜLTÜR SANAT  /  Emo Optik'ten babalara özel indirim
  • Facebook da Paylaş
Emo Optik'ten babalara özel indirim
  • 07-06-2018
  • 0 yorum
  • 4297 okunma
EMO Optik, Babalar Günü'ne özel düzenlediği kampanyayla birbirinden farklı onlarca gözlük modelini özel indirimlerle satışa sundu.

Emo Optik, 17 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü'ne özel indirim kampanyası başlattı. Babalar gününe özel olarak hazırlanan kampanyalarla, hediye telaşı içinde olan herkese farklı, keyifli ve şık seçenekler sunan Emo Optik, birbirinden farklı onlarca gözlük modelini özel indirimlerle satışa sundu.

Hatırlanmanın her yaşta güzel olduğunu belirten Emo Optik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Önal, hem bir baba hem de bir çocuk olmanın hassasiyeti ile bu özel gün için birçok farklı kampanya hazırladıklarını kaydetti. Güneş gözlüğünün aksesuar olmanın ötesinde göz sağlığı açısından koruyucu ve son derece önemli olduğunu belirten Önal, "Böyle bir hediye ile babaların gönüllerini hoş ederken göz sağlıkları için de önemli bir katkı olacak. Emo Optik olarak babalarımızın göz sağlığına kampanyalarımızla katkı sağlamak istedik" dedi.

EMO OPTIK, BABALAR GUNU'NE OZEL DUZENLEDIGI KAMPANYAYLA BIRBIRINDEN FARKLI ONLARCA GOZLUK MODELINI OZEL INDIRIMLERLE SATISA SUNDU.(OSMAN ONAL)(FOTO:ANTALYA-DHA)

EMO OPTIK, BABALAR GUNU'NE OZEL DUZENLEDIGI KAMPANYAYLA BIRBIRINDEN FARKLI ONLARCA GOZLUK MODELINI OZEL INDIRIMLERLE SATISA SUNDU.(FOTO:ANTALYA-DHA)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ; CAFER DİBEKCİ 
HABER MÜDÜRÜ ; CAFER DİBEKCİ
Antalya Haberleri,Haberin Merkezi 
HABER VERİN, HABERİNİZ OLSUN!
7/24 WHATSAPP İHBAR HATTI: 0.505.774 7447
Gmail:07habermagazin@gmail.com
 
www.07habermagazin.com.tr
www.07haber.com.tr
www.07magazin.com.tr
www.07habermagazin.com
www.07antalyahaberleri.com
www.Antalyasporhaberleri.com
www.antalyatempo.com
www.07indirimkarti.com
www.antalyabonus.com
www.bonuskarti.com
 
 
 
 
 
 
 

 

Kaynak;İHA
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi