Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Burslarda Kesintiye Gidilince, İngiliz Öğrenciler Para Karşılığında Cinsel İlişkiye Girmeye Başladı
  • Facebook da Paylaş
Burslarda Kesintiye Gidilince, İngiliz Öğrenciler Para Karşılığında Cinsel İlişkiye Girmeye Başladı
  • 21-07-2018
  • 0 yorum
  • 145 okunma
İngiltere'de yapılan bir araştırmada, hükümet tarafından verilen bursların kısıtlanması sonrası zor duruma düşen üniversite öğrencileri arasında, para karşılığı cinsel ilişkinin yaygınlaştığı tespit edildi.

İngiltere'de hükümet, öğrencilere verdiği paraları kısıtladığı için bazı kız öğrencilerin sosyal medya üzerinden tanıştıkları kişiler ile para karşılığı ilişkiye girdikleri belirtildi.

HER 10 ÖĞRENCİDEN 1'İ PARA İÇİN İLİŞKİYE GİRİYOR

Natinoal Student Money Survey'in yaptığı açıklamada,ailelerinden uzakta olan her on öğrenciden bir tanesinin okul masraflarını karşılamak ve ailelerine destek vermek için sosyal medya üzerinden tanıştıkları kişiler ile para karşılığı ilişkiye girmek zorunda kaldıkları belirtildi.

KULLANILMIŞ EŞYALARINI SATANLAR DA VAR

Bazı öğrenciler, ilk olarak kullanılmış iç çamaşırı ve çoraplarını yabancılara satarak para kazanmaya başladıklarını, ondan sonra ise para karşılığı ilişkiye girdiklerinisöyledi.

AYAK FOTOĞRAFINA 200 STERLİN

Savethestudent tarafından yapılan araştırma, 3.167 lisans öğrencisine üniversitelerde maddi sorunlar ile nasıl başa çıktıkları soruldu. Öğrencilerin yüzde 78'i bu konuda zorlandıklarını söyledi. Pek çok kız öğrenci, sosyal medya üzerinden vücutlarının çeşitli yerlerinin fotoğrafını yollayarak para kazandıklarını itiraf etti. Canterbury Christ Church Üniversitesi'nde okuyan 18 yaşındaki Matthew, ayağının fotoğrafları için kendisine Instagram'dan teklif geldiğini ve 200 sterlin karşılığında ayak fotoğraflarını satarak eğitimine destek olacak parayı bulduğunu söyledi.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi