Ana Sayfa  /  ANTALYA HABERLERİ   /   Aü Destekleme Vakfından Bilgisayar Desteği
  • Facebook da Paylaş
Aü Destekleme Vakfından Bilgisayar Desteği
  • 16-07-2018
  • 0 yorum
  • 1917 okunma
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Enformatik Bölüm Başkanlığı’na Antalya Üniversite Destekleme Vakfı desteği ile bilişim teknolojileri kapsamında kullanılmak üzere Bilgisayar Laboratuvarı kazandırılıyor.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Enformatik Bölüm Başkanlığı'na Antalya Üniversite Destekleme Vakfı desteği ile bilişim teknolojileri kapsamında kullanılmak üzere Bilgisayar Laboratuvarı kazandırılıyor.

akdeniz üniversitesi ile ilgili görsel sonucu

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı tarafından yapılacak bilgisayar bağışına ilişkin Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Yönetim Kurulu Odası'nda Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erol Gürpınar, Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkanı Tunç Uluç, Enformatik Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Fırat Yücel ile idari ve akademik yetkililerin katılımıyla protokol imzalandı.

akdeniz üniversitesi destekleme vakfı ile ilgili görsel sonucu

AÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, "Üniversitemizde bilişim teknolojileri alanında verilen dersleri yürüten Enformatik Bölüm Başkanlığımıza Antalya Üniversite Destekleme Vakfı tarafından son teknolojilerle uyumlu 51 bilgisayardan oluşan bir laboratuvar bağışlandı. Baş döndürücü hızla ilerleyen teknolojiyi yakından takip etmede ve öğrencilerimizi son teknoloji ile yetiştirmede önemli bir katkı sağlayacak bu bilgisayar laboratuvarı için Vakıf Başkanı Tunç Uluç nezdinde tüm vakıf üyelerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Üniversiteye yeni bina kazandırdıkça teknolojik donanıma da ihtiyaç doğduğunu söyleyen Rektör Ünal, bilgisayarların öğrenci eğitiminde kullanıldığı için diğer yatırımlar kadar önemli ve ömür boyu kalıcı bir destek olduğunu sözlerine ekledi.

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı ile ilgili görsel sonucu

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Başkanı Tunç Uluç ise, "Akdeniz Üniversitesi'nin öğretim üyeleri ve öğrencilere destekten bina, altyapı ve teknolojik imkanlara kadar her türlü ihtiyacında her zaman yanındayız. Enformatik Bölüm Başkanlığı'na bağışladığımız bu bilgisayarlar da öğrencilerimizin gelişimi için oldukça önemli. Hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

 

Antalya Haberleri, Haber Antalya'da, Son Dakika Haberleri, Son dakika Antalya Haberleri

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV

ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi

Tüm hakları saklıdır ® 2014 ANTALYA HABERLERİ 07 HABER MAGAZİN haber antalya son dakka antalya haberleri antalya son dakika haber antalya haberi